[berichten]
 

OVER-GAVE:
David Ronaldo

Sat 27 May - De praatgast van de maand mei in "Over-gave", David Ronaldo, komt uit een... lees verder

De Katholieke Ket:
Walter Van Goubergen

Fri 26 May -
Onze studiogast van deze week is, aanvankelijk als verpleegkundige en... lees verder

O.L.H. HEMELVAART -
25 mei

Thu 25 May - Op het feest van Onze Lieve Heer Hemelvaart (25 mei) gedenken we hoe Jezus... lees verder

FONO-PRATEN: Leo Camerlynck
Sat 20 May - In een kamer tussen boekenkasten, boekenrekken en dozen met boeken vinden we... lees verder

INTERVIEW met Katlijn Vanhulle
Fri 19 May - 2017 wordt een bijzonder jaar voor de vzw Open Kerken. Ze zijn dan namelijk... lees verder

Programma in de kijker : Columns en Ko
Fri 19 May - In dit programma presenteert Wim Corbeel eigen literair werk. Daarbij komen... lees verder

Radio Spes zoekt TECHNICI
Mon 12 Dec - Ben je vertrouwd met informatica en opnametechniek, of wil je het leren?
Zegt... lees verder

Steun ons financieel!
Thu 01 Oct -
U houdt van de uitzendingen op radio Spes?
Dag en nacht bieden... lees verder

Gebedsflashes om 12 uur
Wed 01 Jul - Tijdens de week zendt radio Spes elke middag een gebedsmoment uit in het kader... lees verder

GEZOCHT: presentatoren morgenwijdingen
Thu 03 Nov - Vanuit de katholieke radiozender Spes zijn we op zoek naar mensen die willen... lees verder

Radio Spes op FACEBOOK
Wed 07 Sep - Radio Spes vind je ook op facebook!
Het volstaat om naar je eigen... lees verder

... Archief berichten